Lekce života - Láskyplné šíření
256
post-template-default,single,single-post,postid-256,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Lekce života

Je to už nějaká doba, co jsem uvízla. Uvízla jsem ve svých vlastních myšlenkách. To je taky důvod, proč jsem dlouho nenapsala žádný článek. Prostě to nešlo.

Připadala jsem si jako křeček uvízlý v  kolečku. Opakovaly se mi stejné a ty samé negativní myšlenky pořád dokola. Hlavně, co se týká našeho bydlení. Bydlíme u manželových rodičů už zhruba rok a třičtvrtě a co vám budu povídat – je to pro mě těžké.

Miluji totiž SVOBODU. Takovou tu svobodu, kdy se nemusím stydět, zda mě někdo neslyší, když si povídám sama pro sebe, protože to dělám. Pomáhá mi to. Vymluvit se z toho, když mi není zrovna „hej“, ale taky ve chvílích, kdy je mi krásně. Tu svobodu, kdy si můžu chodit po domě nahá. Tu svobodu si prostě jen tak být, v tichu. Svobodu, kdy si můžu vybavit místečko k bydlení, tak jak sama chci.

 

 

 

Jelikož si plně uvědomuji, že jsem tvůrce svého života, tak mi byla tady ta zkušenost seslána, abych se něčemu naučila, protože Vesmír nám nikdy nepošle do cesty nic, co bychom nemohli zvládnout. Jsem velmi vděčná za tuto lekci, protože:

  • Učí mě pracovat se svými myšlenkami a uvádí teorii, kterou mám načtenou do praxe – na co je teorie bez praxe, ne?
  • Učí mě být ještě více vděčná za to, co mám, protože ne každý má tu možnost bydlet zadarmo
  • Učí mě odbourávat různá přesvědčení z dětství
  • Učí mě přijímat každého, takový jaký je
  • Taky mě učí, že je vlastně úplně fuk má nynější realita, protože žití v přítomnosti je to nejvíc, co si může člověk dopřát. Ta úleva, žádná minulost, žádná budoucnost – pouze TADY A TEĎ..stav, kdy se mysl vypíná…to procítění sama sebe v přítomnosti..to je pro mě dokonalý stav štěstí a je vlastně úplně jedno, kde se člověk nachází
  • Taky mě naučila, že pokud už je ten „bordel“ v hlavě moc velký, tak je lepší ho nechat třeba koňovi, protože ten má přece větší hlavu než já, že jo?

 

Je dobré, pokud se zrovna necítíte dobře, tak si najít bytost, která má hodně silný příběh. Na mě tak jednoho večera doslova vyskočil Nick Vujicic. Řeknu vám, že rázem se veškerý bordel v hlavě „uklidil“, jako když mávnete kouzelnou hůlkou a vše bylo v tu  chvíli ve svém dokonalém pořádku.

Takové to, když vaše „trable“ jsou pouhou kapkou v tom obrovském oceánu. Taky je ale důležité být ve chvílích, kdy nám není příliš dobře,  na sebe hodní. Nic si nevyčítat a dopřát si LASKAVOST sama k sobě.

Pokud se oddáváme nynější realitě, tak se odsuzujeme k tomu, že se nic nezmění. Sama jsem to pochopila…Tak si teď procházím super lekcí, jak to vše IGNOROVAT a jeden typ, který mi pomáhá je Abrahamovo učení, které jen můžu doporučit. Ono ve finále život je jedna velká zábava, radost a život není zas tak vážný, jak nám to naše mysl prezentuje.

Klidně mi dejte vědět, co vám pomáhá v ne zrovna „sluníčkových“ dnech 🙂

 

S láskou a úsměvem, Míša

Žádné komentáře

Okomentovat