Můj příběh - Láskyplné šíření
40
page-template-default,page,page-id-40,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Musím říct, že v minulém životě jsem byla asi víla. Víla s křídly, které mě udržovaly na vlně radosti. Víla, která milovala všechnu tu krásnou rozmanitost přírody. Barevnost života a to, že nejšťastnější byla, když viděla, že ostatní jsou šťastní a mají radost ze života. Z víly se ale postupně ta barevná radost ze života vytratila a tím ztratila i křídla a už neměla ten nadhled, jako dřív.

Byly časy, kdy jsem chodila do práce, která mě nebavila, kdy jsem si na vše jen stěžovala, byla sama ze sebe zoufalá a vůbec jsem nevěděla kudy kam. Neměla jsem svůj názor, sama sebe jsem kladla na poslední místo a vůbec jsem si nebyla vědoma SAMA SEBE. Všichni ostatní byli důležitější.

Po vystudování střední školy jsem si našla práci jako servírka a dostala se do kolotoče – práce, párty, abych takzvaně vypla od toho všeho. Uvnitř jsem cítila prázdnotu a byla jsem zahlcena různými strachy. Moje mysl byla zaplněna samou negativitou a neviděla jsem žádný „záchytný bod“.

Jednoho večera před spaním, kdy už jsem opravdu nevěděla, co se sebou jsem se ODEVZDALA. Nechala jsou svůj život v Božích rukou a pak se začaly dík úžasné věci.

Začala jsem číst jednu knížku za druhou, přicházela jsem na spoustu nových věcí. Zjistila jsem například, že místo negativního, neustále si na něco stěžujícího naladění, můžu situace brát z jiného, pozitivního úhlu pohledu a postupně se všechno začalo měnit. Postupnými, malými krůčky jsem si začala uvědomovat, že já jsem TVŮRCE svého života, já mám plně svůj život v rukou a ne tam někdo venku. Já si můžu za své dosavadní prožitky, ale já jsem i ta, která může změnit úplně cokoliv a má možnost si život směřovat tam, kam chce.

Díky změně myšlení jsem udělala první, velké rozhodnutí a to odjezd do Londýna za přítelem. Neměla jsem práci, ale on už tam byl nějakou dobu, a tak jsem si říkala – nějak to dopadne a určitě se tam pro mě něco najde. A taky, že NAŠLO 🙂 Jsem moc ráda za tuto zkušenost, protože mě opět nasměřovala určitým směrem, překonala jsem své strachy a zjistila, že svět vůbec není nebezpečný, jak se každý den prezentuje v médiích.

Mezi tou dobou, kdy jsme byli v Londýně jsme se stihli s přítelem vzít a založit rodinku. Takže v této chvíli jsem ta nejšťastnější máma a užívám si maximálně svého syna. Londýn jsme opustili a momentálně žijeme v česku.

Jelikož mám ráda svobodu, nikdy mě nebavilo nikoho poslouchat, tak bych velmi ráda mateřskou využila k tomu, abych rozjela své podnikání a živila se tím, co mám ráda. Určitou představu mám, jak by mělo vše vypadat, ale detaily nechávám na Vesmíru, protože ten vždy nejlíp ví, jak na to.

Za ty tři roky, co jsem si začala uvědomovat, jak to vše vlastně funguje, se toho moooc změnilo a událo a citím, že je potřeba to sdílet s ostatními. I kdyby to mělo třeba pomoct jednomu z vás, tak to má smysl.

Bylo období, kdy jsem chtěla mít všechno a nejlépe hned, ale postupem času jsem si uvědomila, že nic nespadne jen tak do klína a je potřeba jít naproti svým přáním. Že je potřeba vystoupit z komfortu bubliny a přestat se točit v tom zamotaném, stále se opakujím kolečku nespokojenosti. Začít dělat věci trochu jinak, protože opakováním stále stejných činností nezměníme nic.

Prostě jsem usoudila, že sám se blog nezaloží, texty se taky sami nenapíší, fotky se sami nevyfotí a že mi ten Vesmír prostě ty peníze nedá přímo do rukou, ale že mi posílá příležitosti, lidi, díky kterým si své sny můžu plnit. A tak jsem jednoduše začala psát, požádala kamaráda, aby mi pomohl založit blog. Velmi se mnou rezonuje myšlenka sdílet svůj život s ostatními, pomáhat ostatním a tím přispěk k dobru na naší planetě.

Můžeme si tu naši „hlavičku“ vytrénovat, tak aby sloužila ona nám a né naopak. Naše mysl je mocný a kouzelný názor a když zjistíme, jak funguje, co vše díky ní můžeme dokázat, tak budeme v úžasu a rázem se vše začne měnit k lepšímu.

Mým záměrem není vám dávat přesný návod na život. Každý z nás má svou cestu, která se skládá z jednotlivých krůčků. Mým záměrem je být příkladem toho, že nemusíme pouze žít celý náš život v bublině stereotypu, nudy, ale můžeme se otevřít neomezeným možnostem a synchronicitám Vesmíru. Protože náhody neexistují a vždy dostáváme do života to, co jsme si díky vlastním myšlenkám a pocitům do svého života přitáhli a to postupně sklízíme. Skvělá zpráva je, že se můžeme kdykoliv rozhodnout proto, co chceme sklízet a jaký život chceme mít. Nabít dojmu, že vše je možné, věřit tomu celou svou bytostí a očekávat, že už je to na cestě.

Uvědomovat si, co si do své mysli pouštíme a dbát na to, čím se obklopujeme a zahrnujeme. Zda-li převládá pozitivita, či negativita. Kdykoliv můžeme změnit naše nastavení a příjmout zodpovědnost za náš život. MY JSME totiž TVŮRCI našeho života a ne oběti. My si uvnitř sebe tvoříme naše prožitky a ne to okolí, které nás obklopuje.

 

OTEVŘME SE těm nekonečným a úžasným příležitostem, které nám Vesmír posílá a žijme NEBE NA ZEMI <3