(Ne) vědomí tvůrci - Láskyplné šíření
179
post-template-default,single,single-post,postid-179,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

(Ne) vědomí tvůrci

Asi každý z nás zná to známé přísloví – každý  je strůjcem svého štěstí. Mám pocit, že se z tohoto přísloví stala určitá fráze, ale málo z nás jde do hloubky. Spoustu lidí se staví do rolí obětí svého života, mají pocit, že ti ostatní jim vytváří ony špatné podmínky, které se dějí v jejich životech. Hledáme tam venku a přílišnou pozorností na vnější podmínky v sobě udupáváme pravou podstatu nás samotných.

Náš život se utváří podle toho, na co nejvíce myslíme. To, jak se cítíme – byť  špatně, či dobře – je k nám přitahováno prostřednictvím mocného zákona a to je Zákon přitažlivosti. Zákon přitažlivosti totiž nerozlišuje, zda myslíme na dobré či špatné. Nerozeznává to a na základě našich myšlenek a pocitů, to co vysíláme, nám taky do života přináší. Představme si sami sebe, jako magnet. Prostřednictvím toho, na co nejvíce myslíme, přitahujeme podobné věci. Takže ať už si toho jsme vědomí, či nikoliv, zákon přitažlivosti nám do života přináší přesně to, co vysíláme.

Úžasné ale je, že pokud si tuto skutečnost uvědomíme, přijmeme ji, tak si můžeme tvořit život přesně podle svých představ.

Pro lepší pochopení tohoto zákona doporučuji shlédnout úžasný dokument The secret – Tajemství. Skvělý dokument o tom, jak fungují myšlenky, naše mysl a jak si tvoříme naši realitu.

 

 

S láskou Míša

Žádné komentáře

Okomentovat