Proč jsem řekla ANO zelené? - Láskyplné šíření
304
post-template-default,single,single-post,postid-304,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Proč jsem řekla ANO zelené?

Jak se říká – příležitosti jsou všude kolem nás. Můžu potvrdit – ANO JSOU. Kolem mě jedna taková příležitost chodila. Procházela se kolem mě a jemně mi našeptávala: „Tady jsem“. Já ji ale neslyšela. Až najednou…

Přibližně po 9 měsících jsem ji uslyšela. 9 měsíců, jak symbolické. Napadlo mě, že jsem nejspíš potřebovala uzrát na to, abych ji opravdu slyšela. Tak jako miminko se vyvíjí roste do své nejkrásnější podoby a pak se narodí. Nejspíš i tato příležitost potřebovala čas… já potřebovala čas. Ujasnit si své priority, záměry.

 

Usoudila jsem, že je na čase dávat vědomou pozornost svému tělu,

svým potřebám a „zrekonstruovat“ chrám své duše.

 

A co je to vlastně za příležitost?

Tato příležitost nese název zelené potraviny od firmy Green ways. Když se zpětně rozpomenu, tak podvědomě jsem hledala na trhu nějaký produkt, který bude se mnou rezonovat a bude se mnou v souladu.

Dlouhá léta jsem nenaslouchala potřebám svého těla a bylo mi jedno, co do něj dávám. Poté co jsem se dala na cestu osobního rozvoje, začala si uvědomovat, jak dokonale je propojena naše mysl, tělo i duch, tak jsem začala mít potřebu dávat do svého těla kvalitní potraviny. Začít o své tělo opravdu pečovat.

Tělo je chrám naší duše inteligentní a vykonává tolik důležitých funkcí bez naší vědomé účasti. Reaguje na myšlenky, které si o něm myslíme a to se projevuje pak na našem zdraví. Usoudila jsem, že je na čase dávat vědomou pozornost svému tělu, svým potřebám a „zrekonstruovat“ chrám své duše.

 

 

Proč jsem se rozhodla užívat a šířit dál zelené potraviny?

Zbavit se závislosti na cukru                                                                                                                                                                                                   Když jsem měla nějakou úzkost, byla ve stresu, a nebo jen tak „z nudy“, tak jsem jedla různé sladkosti. Teď, když užívám zelené potraviny, tak si moc dobře rozmyslím, co do svého těla dám. Ve finále je to má volba a vždy si můžu vybrat, co si zvolím.

Ten pocit                                                                                                                                                                                                                                            Cítím se moc dobře, když do svého těla dávám kvalitní, superpotraviny a nemusím mít výčitky z toho, co jsem to zase do sebe dala.

Být příkladem synovi                                                                                                                                                                                       

  Kdo může být lepším příkladem pro své děti než vlastní rodiče? Rozhodla jsem se, že nechci svému synovi kupovat různé sladkosti, tak jak to bývá zvykem. Ráda bych mu ukázala, že lze konzumovat i jiné bonbóny, jako je např. chlorella. Lámala jsem si hlavu nad tím, jak to udělat, aby jedl se mnou zelené potraviny. Kamarád mi poradil, ať to nechám tak. Dala jsem na jeho radu a co se nestalo? Po týdnu se přidal. Viděl mě, jak zelené potraviny užívám a to v něm vyvolalo touhu je zkusit taky. Přijde mi nesmírně COOL, když dělá u chlorelly „mňam, mňam“ a je celý zelený 🙂 K ječmenu zatím tak nakloněný není, ale věřím, že si k němu najde svou cestu.

 

Zdraví z té nejčistší přírody

Líbí se mi podporovat záměr firmy a využívat to, co nám příroda nabízí namísto farmaceutických produktů (slušně řečeno) 🙂 A to jsou mé důvody a silné proč to dělám. Navrátit se k své přirozenosti.

Tento článek berte, prosím, jako inspiraci. Jsou to mé zkušenosti, které mi pomáhají na mé cestě a pokud jste ucítili volání po zelených potravinách a rezonují s Vámi mé myšlenky, napište zprávu a ráda Vám poradím s jakýmkoliv dotazem 🙂

 

S láskou Míša

 

 

Žádné komentáře

Okomentovat