Záměr blogu - Láskyplné šíření
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Blog Láskyplné šíření  vznikl za účelem ŠÍŘIT radost, lásku, mír v duši a dělat ten náš svět krásnějším.

Šířit a dělit se s vámí o to, co cítím. Mé srdce je naplněno láskou, vděčností, radostí a tady ten pocit přeji zažít každému z vás. Za poslední tři roky jsem si prošla určitým „přerodem“. Změnila jsem své myšlení, postoje a začaly se dít zázraky. Jsem obrovský snílek a žiju si v takové své bublině a někdy mi příjde vše samozřejmé.Ze své samozřejmosti se ale probouzím v okamžiku, kdy jsem obklopena lidmi, jejich příběhy a po každé si uvědomím, že ne každý to má jak já. Že ne každý je zrovna štastný a jsem přesvědčena, že my všichni potřebujeme lásku, protože není nic smutnějšího než prázdný a nenaplněný život.

Máme v sobě spoustu strachů a bohužel je většinou posloucháme a necháváme se nimi ovládat. Díky strachu pouze přežíváme a nežijeme plnohodnotný, LÁSKYPLNÝ život. Skvělá zpráva ale je, že se dá s našimi strachy pracovat a můžeme je postupně uvolnit.

Hlásek mého srdce mi už dlouuuho našeptával, ať se začnu se světem dělit o mé prožitky, zkušenosti. Mé strachy mě natolik ovládaly, že jsem je pořád poslouchala, ale je KONEC.

Rozhodla jsem se, že je ten správný čas to vše „vykřičet“ do světa. Mám spouuustu snů, které si chci za svůj život splnit, a tak si tímto slibuji, že budu následovat radostný hlásek mého srdce, který mi potichoučku našeptává krůčky k jejich uskutečnění. Budu moc šťastná, když i vy se mnou vykročíte, protože každý, kdo čtete tyto řádky si zasloužíte žít život SVÝCH SNŮ <3