Vykročení z komfortu - Láskyplné šíření
193
post-template-default,single,single-post,postid-193,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Vykročení z komfortu

Čím dál tím víc si uvědomuji, že náš život je časově omezený. Nikdy totiž nevrátíme čas zpět, abychom napravili například něco čeho litujeme. Je TADY A TEĎ. Tu a teď si můžeme vytvořit náš život, abychom pak nemuseli litovat toho, co jsme v životě neudělali. Teď je ten okamžik, kdy si můžu vědomě vytvořit to, co chci v budoucnu prožívat.

Každý den zaséváme semínka naší budoucnosti prostřednictvím svých myšlenek a pocitů a přesně to, co zaséváme, dřív či později sklidíme. Hodlám si říct, že každý z nás má nějaký sen, ale pouze menšina jde svým snům naproti a dělá proto něco.

Miluji pocit RADOSTI v srdci, a proto se snažím si vědomě vytvářet více radosti ve svém životě. ROZHODLA jsem se, že budu dělat věci jinak než doposud, protože pokud děláme pořád ty stejné věci dokola, tak nemůžeme mít jiné výsledky, než ty co máme. Síla ROZHODNUTÍ je ohromná a díky rozhodnutí je člověk jen krůček od nového života.

Vyslala jsem signál do Vesmíru, že jsem ochotna dělat věci jinak, věci, které jsem nikdy nedělala. Využít každou minutu naplno a příležitosti začaly přicházet…

Jedna z příležitostí byla zúčastnit se živého vysílání a živě před ostatními mluvit. Jeden z mým největších strachů…Musím podotknout, že už dlouho cítím, že bych se tímto směrem chtěla ubírat, ale ten STRACH. Co budu říkat? Co když nebudu mít co říct? Co když se to lidem nebude líbit a dalších milión otázek.

DOST jsem řekla. Nenechám se už tím nadále ovládat, protože mé srdce to chce. Chce s ostatními sdílet své AHA MOMENTY, na které bylo vysílání zaměřeno.

Živé vysílání probíhalo v jedné uzavřené fb skupině kurzu, který jsem si zakoupila. Autorkou kurzu je úžasná Moni C., která je pro mě obrovskou inspirací a má srdce na pravém místě. Často sleduji její živé vstupy, a tak jsem si jednou přála s ní živě vysílat – a tak se stalo.

Byl zde ale jeden zádrhel – s Mončou jsme se prostě nemohly spojit, nešlo to. A tak mi Monča napsala ať zahájím já vysílání a připojím ji. V první chvíli jsem se zarazila, protože na druhé straně jsou lidi a já to nikdy nedělala! Pak jsem si ale řekla, že to udělám a vůbec mě nenapadlo, že by se nám to nepodařilo. Ejhle, Monča tam nebyla. Pozvánku do vysílání nedostala a já byla v živém vysílání s Mončou bez Monči.

Co Vám budu povídat – byla jsem vedle, jak ta jedle, ale měla jsem na výběr. Buď to vypnu, zpanikařím, a nebo prostě něco řeknu. A já teda něco řekla…Sice jsem přeskakovala, měla okna, nebyla jsem dokonalá, ale pak jsem si uvědomila, že o to vůbec nejde…

Měla jsem tak úžasnou zpětnou vazbu, že jsem myslela, že RADOSTÍ vystřelím na měsíc. Tuto situaci beru jako obrovské požehnání. Uvědomila jsem si, jaký kus práce jsem na sobě odvedla. Dřív bych do ničeho takového nešla a kdybych šla (stejně nešla), tak ze živého vysílání uteču a budu si nadávat, jak hloupá jsem.

Opravdu stojí za to na sobě pracovat, protože dřív či později se energie, kterou do práce sami na sobě vložíme, vrátí ve 100x znásobené podobě.

 

Pokud tedy někdo z Vás cítí, že má něco udělat, tak to udělejte, protože každý malý krůček vede k velkým věcem. A když jsem to zvládla já, tak to dokáže každý.Moc Vám všem fandím. KAŽDÝ jeden z Vás si zaslouží žít život plný RADOSTI, LÁSKY A HARMONIE.

Vesmír mi seslal další příležitost, jak dále na sobě pracovat, více se na sebe napojit, a proto se půjdu tento týden koupat do bazénu plného ledu, ale o tom zase někdy příště 🙂

S láskou Míša

 

Žádné komentáře

Okomentovat