Vyznání - Láskyplné šíření
176
post-template-default,single,single-post,postid-176,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Vyznání

Dnes je tomu přesně rok, co jsi spatřil svět. Přesně rok, kdy jsem tě poprvé držela v náručí. Byl to den, kdy jsem zjistila, že mám v srdci místa, o kterých jsem doposud nevěděla, dokud jsem nepoznala lásku k Tobě. Objevila jsem absolutně nový druh lásky, o které jsem neměla ani ponětí. Ten nesmírně nádherný pocit, kdy držím človíčka, který jako jediný viděl mé srdce zevnitř. Človíček, který ve mně bydlel 9 měsíců a přišel na tento svět skrze mě.

Už vím, co znamená bezpodmínečná láska. Jsi ten největší zdroj mého štěstí. Ve chvílích, kdy jsem smutná, se kouknu do Tvých očí a opět se rozzářím. Při pohledu do tvých očí, vidím nekonečnou cestu lásky, která vede z tvého srdíčka. Ta čistá láska, která z tebe září způsobuje konec mého egoismu – už nejsem já, ale MY. Na celý život.

Miluju tvůj zubatý smích. Miluju, jak se díky tobě vracím do dětských let a opečovávám své vlastní vnitřní dítě. Miluju tvůj bezstarostný pohled na svět a tvé žití v přítomném okamžiku – ráda bych se to od tebe naučila, každý den na tom pracuji a věřím, že jednoho dne to od tebe dokonale obkoukám. Miluju, když se spolu mazlíme a ty mě samou láskou celou poslintáš. Miluju ty chvíle, když jsem s tebou a tvým tatínkem, kdy jsme jen my – RODINA. Miluju tvou lásku k autům, motorkám, kolům a tvé slovo „GRRRN“, které vždy použiješ při spatření těchto strojů. Miluju, to že ses naučil slovo „MAMÍÍÍ“ a říkáš ho snad  1000x za den a oslovuješ slovem „MAMÍÍÍ“ každého. Miluju tvé každodenní pokroky, to jak se všemu učíš. Jsi tak inteligentní, láskyplný, dokonalý tvoreček. Miluju tvou haťmatilku, kterou použiješ po každé, když se ti snažím vysvětlit, abys určité věci nedělal a ty mi začneš argumentovat a stejně to uděláš.

O něco méně miluju, když mi při pití mlíčka skousneš bradavku a svíráš ji tvými  zoubky, jak pejsek kost a náramně  se u toho bavíš – ááááu. O něco méně miluju, když tě musím vzít od tvého milovaného bidetu, kde se rád čvachtáš. K bidetu chováš opravdu velkou lásku a vždy, když můžeš, tak využiješ chvilky, kdy se tam můžeš smočit nebo když i to ti je málo, tak si tam rovnou vlezeš celý a smočíš se „na kost“. V tu chvíli se vzdávám touhy udržet tě suchého a rovnou tě v jednu odpoledne hodím do vany, napustím ti ji, abys mohl maximálně uspokojit své koupající choutky (stejně to nestačí, protože pláčeš, když tě vyndám).

Miluju Tě, takový jaký jsi a tímto ti slibuji, že tě budu vždy podporovat, milovat a dělat vždy nejlépe jak umím.

Miluji Tě SRDÍČKO, Tvá maminka

2 komentáře
 • Lucka
  Zveřejněno v 19:31h, 21 července Odpovědět

  Nádherné 😍💗

  • laskyplnes
   Zveřejněno v 10:32h, 22 července Odpovědět

   Děkuji pěkně Luci <3

Okomentovat